Wielu biznesmenów nie chce narażać się szczególnie na początku budowania swojej działalności na duże kwoty związane z nabyciem samochodów dla swojej firmy. Wiele działalności nie może istnieć bez odpowiednich pojazdów służbowych. Odpowiednio wybrana flota pojazdów może wpłynąć na prestiż i postrzeganie firmy przez jej potencjalnych klientów. Niezwykle istotny jest dobór odpowiedniej firmy świadczącej usługi takie jak wynajem długoterminowy. Opinie, które można znaleźć na stronach internetowych nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Dlatego, warto zaufać przedsiębiorstwu, która zapewnia wieloletnie doświadczenie i współpracuje z wieloma klientami. Firma Arval istnieje na rynku polskim od 1989 roku i aktualnie obsługuje ponad 1000 firm w Polsce.

Arval – wynajem długookresowy, recenzja

Firmie Arval zaufało wielu istotnych przedsiębiorców. Kooperuje ona z siecią kilkuset klientów. Arval ciągle podnosi jakość swoich usług, aby sprostać wszystkim wymogom nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Wszystkie oferty są rozpatrywane indywidualnie i dostosowane do wymagań i możliwości każdego przedsiębiorcy. Oprócz wynajmu długotrwałego, czy krótkotrwałego firma Arval oferuje również leasing (Lexus leasing, Jeep leasing). Arval posiada w swojej flocie modele samochodów osobowych wiodących, luksusowych marek takich jak Mercedes Glc Coupe. W dzisiejszych czasach obserwuje się coraz większy wzrost zapotrzebowania na usługę długookresowego najmu samochodów. Decydują się na to przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy nie chcą się przejmować problemami związanymi z eksploatacją pojazdów i ich użytkowaniem. Cechą pozytywną najmu wieloletniego jest bez wątpienia usługa serwisowa, zagwarantowana przez Arval. Jak również w razie pojawienia się uszkodzeń ,czy awarii pojazdu, zapewnienie pojazdu zastępczego najszybciej jak to jest możliwe. Co jest niezwykle ważne to fakt, że kwota za użytkowanie jest stała przez cały okres

obowiązywania umowy. Firma Arval dokłada wszelkich starań, aby kontrahenci zawierający umowę mieli przedstawione wszystkie zasady w sposób jawny i przejrzysty. Bez ukrytych cen i zobowiązań. Poza tym pracownicy przedsiębiorstwa Arval dokładają wszelkich wysiłków, aby budować ze swoimi kontrahentami trwałe więzi oparte na zaufaniu i szczerości. Każdy klient może również liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony pracowników i stały kontakt. Po wygaśnięciu umowy nie ma obowiązku przedłużania współpracy, zaoszczędzi nie tylko swój czas ale i pieniądze.