W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na ferie zimowe w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie niezbędnego świadczenia. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z leczeniem, pobytem w szpitalu, ale również te związane z transportem do Polski czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W Polsce taką działalność prowadzi coraz więcej firm ubezpieczeniowych, jednak ważne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko rzetelnej i uczciwej firmie. Dlatego wybierając ubezpieczenie turystyczne nie kierujmy się ceną świadczenia, a przede wszystkim dobrą opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Firma Colonnade oprócz świadczeń na narty, oferuje również rozszerzone pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe.

Czym się kierować w doborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej?

Tylko rzetelna firma ubezpieczeniowa zagwarantuje bezpieczeństwo i niezbędną pomoc swoim klientom. Opinii warto szukać w internecie lub skorzystać z rekomendacji innych osób korzystających z świadczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie ubezpieczenia zapewnione przez biuro podróży zapewniają kompleksową ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie zapewnia, że pokryje niezbędne koszty związane z hospitalizacją. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. Nie można wybierać firmy ubezpieczającej kierując się jedynie niskimi kosztami, ponieważ odpowiednie ubezpieczenie w przypadku świadczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Firma ubezpieczeniowa Colonnade stawia jako cel nadrzędny bezpieczeństwo i zdrowie swoich podopiecznych, dlatego wszystkie świadczenia gwarantują jak najwyższą sumę zabezpieczenia. Profesjonalna firma musi posiadać także stronę internetową na której zamieszcza wszystkie potrzebne informacje. Firma Colonnade wie, jak ważny jest ciągły kontakt ze swoimi klientami, dlatego infolinia Colonnade czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Zalety świadczenia w Firmie Colonnade

– W ramach polisy Travel Protect Colonnade zapewnia całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest niezwykle pomocne dla podróżnych przebywających poza granicami Polski.

– Firma zapewnia ubezpieczenie, które gwarantuje udzielenie pomocy w przypadku ataku terrorytycznego.

– Colonnade gwarantuje pomoc w organizacji akcji ratowniczej.

– Firma Colonnade zapewnia swoje usługi każdemu klientowi, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

– Colonnade oferuje specjalny pakiet dla podróżujących uprawiających sporty ekstremalne.

– Firma Colonnade zapewnia ubezpieczenie kosztów pobytu w szpitalu za granicą, dzięki czemu klienci nie poniosą wysokich kosztów związanych z zdarzeniem losowym czy pobytem w szpitalu.

Firma Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do wymagań, oczekiwań i stylu życia swoich kontrahentów.