W naszej szkole odbyły się eliminacje XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych 2013/2014

w następujących blokach tematycznych.

1.Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwa domowego:

najlepsze wyniki uzyskały:

Agata Owczrzak 78 punktów uczennica klasy IIItg

Mateusz Bachanek 73 punktów uczennica klasy IVtg

Żaneta Zrębska 72 punktów uczennica klasy IVtg

2.Blok: Produkcja zwierzęca:

najlepsze wyniki uzyskali:

Bogumiła Kowalska  78 punków uczeń klasy IIItr

Mateusz Strześniewski 78 punków uczennica klasy IItr

Joanna Zientara 71 punkty uczeń klasy IVtr

3.Blok: Produkcja roślinna:

najlepsze wyniki uzyskali:

Damian Niekłań 67 punkty uczeń klasy IVtr

Szymon Siołek  61 punków uczeń klasy IIItr

Tomasz Szczutowski 51 punkty uczeń klasy IItr

4.Blok: Mechanizacja rolnictwa:

najlepsze wyniki uzyskali:

Mateusz Krupiński 76 punktów uczeń klasy IVtr

 Tomasz Zając 76 punktów uczeń klasy IIItr

Damian Niekłań 72 punktów uczeń klasy IVtr

5.Blok: Architektura krajobrazu :

najlepsze wyniki uzyskali:

Marlena Sadłowska 75 punktów uczeń klasy IIItak

 Magdalena Gładoch 70 punktów uczeń klasy IIItak

Karolina Brzozowska 67 punktów uczeń klasy IIItak

 

Archiwum OWiUR

Wyniki XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych  2011/2012.

1.Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwa domowego:

najlepsze wyniki uzyskały:

Katarzyna Rajewska 91 punktów uczennica klasy IVtg (11 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Aleksandra Jachimowicz 89 punktów uczennica klasy IVtg

Alicja Obara 78 punktów uczennica klasy IIItg

2.Blok: Produkcja zwierzęca:

najlepsze wyniki uzyskali:

Karolina Woźnicka 90 punków uczeń klasy IVtr (6 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Joanna Zientara 83 punków uczennica klasy IIItr

Bogumiła Kowalska 76 punkty uczeń klasy IItr

3.Blok: Produkcja roślinna:

najlepsze wyniki uzyskali:

Krzysztof Jędrusiak 80 punkty uczeń klasy IVtr (13 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Damian Mańkowski 80 punków uczeń klasy IVtr

Piotr Traczyk 78 punkty uczeń klasy IVtr

4.Blok: Mechanizacja rolnictwa:

najlepsze wyniki uzyskali:

Damian Jędrzejewski 84 punktów uczeń klasy IVtr (18 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Damian Mańkowski 84 punktów uczeń klasy IVtr (16 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

 

Wyniki XXXVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych  2011/2012.

1.Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwa domowego:

najlepsze wyniki uzyskały:

Ilona Kisielewska 91 punktów uczennica klasy IVtg (9 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Karolina Bartosiak 91 punktów uczennica klasy IVtg

Katarzyna Jachimowicz 88 punktów uczennica klasy IIItg

2.Blok: Produkcja zwierzęca:

najlepsze wyniki uzyskali:

Kamil Malczewski 90 punków uczeń klasy IVtr (6 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Karolina Woźniaki 90 punków uczennica klasy IVtr (15 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Krzysztof Jędrusiak 72 punkty uczeń klasy IIItr

3.Blok: Produkcja roślinna:

najlepsze wyniki uzyskali:

Dominik Dumowski 82 punkty uczeń klasy IVtr (4 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Krzysztof Jędrusiak 61 punków uczeń klasy IIItr

Rafał Ciesielski 54 punkty uczeń klasy IIItr

4.Blok: Mechanizacja rolnictwa:

najlepsze wyniki uzyskali:

Piotr Piegat 89 punktów uczeń klasy IVtr (7 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Damian Jędrzejewski 89 punktów uczeń klasy IIItr (22 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)

Kamil Malczewski 82 punkty uczeń klasy IVtr

 

Wyniki XXXV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych  2010/2011.

    1.Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwa domowego:

najlepsze wyniki uzyskały: Karolina Kamerdyn  90 punktów( finalistka eliminacji centralnych, 3 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie  )  uczennica klasy IVtg

oraz Anna Cichocka  89,5 punkta (4 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie) uczennica klasy IIItg

              2.Blok: Produkcja zwierzęca:

najlepsze wyniki uzyskali: Kamil Malczewski 70 punktów(8 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie)  uczeń klasy IIItr

oraz Robert Walczak  61 punktów(12 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie) uczeń klasy IVtr

 3.Blok: Produkcja roślinna:

najlepsze wyniki uzyskali: Tomasz Maślany 74 punkty (4 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie) uczeń klasy IIItr

oraz Dominik Dumowski  57 punktów(9 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie) uczeń klasy IIItr

    4.Blok: Mechanizacja rolnictwa:

najlepszy wynik uzyskał: Piotr Piegat 70 punktów(12 miejsce w eliminacjach okręgowych w Warszawie) uczeń klasy IVtr

 

 Archiwum Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

Zadania XXXVII edycji OWiUR 2012/2013

etap szkolny

 

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXXVI edycji OWiUR 2011/2012

etap szkolny

 

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXXV edycji OWiUR 2010/2011

etap szkolny

 

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXXIV edycji OWiUR 2009/2010

etap szkolny

 

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXXIII edycji OWiUR 2008/2009

etap okręgowy

nowość

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXXIII edycji OWiUR 2008/2009

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXXII edycji OWiUR 2007/2008

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXXI edycji OWiUR 2006/2007

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXX edycji OWiUR 2005/2006

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXIX edycji OWiUR 2004/2005

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXVIII edycji OWiUR 2003/2004

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXVII edycji OWiUR 2002/2003

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXVI edycji OWiUR 2001/2002

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXVI edycji OWiUR 2001/2002

etap centralny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXV edycji OWiUR 2000/2001

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXIV edycji OWiUR 1999/2000

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu: cd

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXIII edycji OWiUR 1998/1999

etap szkolny

Blok: Agrobiznesu:

Blok: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

Zadania XXIII edycji OWiUR 1998/1999

etap okręgowy

Blok: Agrobiznesu:

 

Blok: Produkcja zwierzęca:

Blok: Produkcja roślinna:

Blok: Mechanizacja rolnictwa:

 

 

 

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

 
OMPR 2009 Pytania testowe finał wojewódzki
 
Pytania testowe finał krajowy
 
Pytania problemowe