Niemal każda firma do prowadzenia swojej działalności potrzebuje biura, aby w pełni rozwijać swoją markę i spotykać się z klientami. Bardzo ważne na samym początku prowadzenia firmy są kwestie finansowe związane z wynajmem. Dlatego Vision Offices posiada także małe biuro do wynajęcia, o powierzchni 40 mkw. Przedsiębiorca uniknie dużych kosztów związanych z opłatami za dużą powierzchnię. A w przyszłości wraz z rozwojem swojej firmy, może przenieść się do biura o większej powierzchni. Vision Offices to nowoczesny biurowiec, położony w atrakcyjnej i biznesowej dzielnicy Wrocławia. Oferta każdego najemcy rozpatrywana jest indywidualnie do jego potrzeb i oczekiwań.

Komfort i wysoki standard – niewielkie pomieszczenia biurowe do najmowania

Vision Offices oddaje do dyspozycji swoim klientom 7700 mkw. powierzchni biurowej i 1000 mkw. powierzchni przeznaczonej na lokale handlowo-usługowe. W budynku znajduje się parking podziemny ze 170 miejscami postojowymi. Dzięki czemu najemcy nie będą musieli tracić czasu na jazdę po Wrocławiu i poszukiwania miejsca parkingowego. Do Vision Offices można bez problemu dotrzeć również komunikacją miejską, ponieważ przystanki mieszczą się nieopodal budynku. Niewątpliwym udogodnieniem dla każdego najemcy jest bliskość hoteli, siłowni, banków, placówek medycznych czy centrów handlowych. Vision Offices posiada unikalną elewację i prezentuje logotypy najemców w atrakcyjny i widoczny sposób. Klimakonwektory w Vision Offices są sterowane indywidualnie w pomieszczeniach, dzięki czemu każdy najemca może ustawić odpowiednią temperaturę dla siebie. Niezwykle ważne jest to, aby przedsiębiorcy mogli bez przeszkód wykonywać swoją pracę. Dlatego budynek wyposażony jest w zasilanie elektryczne z dodatkową linią zasilania rezerwowego, aby w momencie wystąpienia awarii mógł normalnie funkcjonować. Bardzo istotne jest również bezpieczeństwo pracowników Vision Offices, jak również sprzętu komputerowego, czy innych urządzeń. Vision Offices zapewnia całodobową ochronę i system monitorowania budynku. Posiada też system kontroli dostępu. Najemcy mogą korzystać z usług telekomunikacyjnych największych firm na rynku polskim w ramach usług takich jak internet, tel. VoIP czy TV. Każdy najemca ma zapewniony bezpośredni kontakt z zarządcą i właścicielami budynku. Właściciele Vision Offices dokładają wszelkich starań, aby komunikacja i relacje z najemcami przebiegały w przyjaznej atmosferze. Praca w nowoczesnym i komfortowym miejscu wpływa na efektywność pracy. Każda firma korzystająca z usługi biura do wynajęcia czy lokalu użytkowego może liczyć na pomoc Vision Offices. Dzięki prowadzeniu firmy w Vision Offices zyskuje ona prestiż i zaufanie w oczach klientów.