Lacoste to marka znana na całym świecie, która dostarcza wspaniałe zapachy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W swoich kompozycjach zapachowych zręcznie łączy sportową lekkość z ponadczasową elegancją, dlatego też robi wrażenie na wszystkich mężczyznach. Jednym z największych klasyków tego producenta jest bez wątpienia zapach Lacoste Essential – to woda toaletowa, obok której nie można przejść obojętnie i jest to spowodowane kilkoma aspektami. Jakimi? Sprawdźmy!

Lacoste Essential, czyli sportowa lekkość i świeżość

Lacoste to marka znana przede wszystkim wśród osób aktywnych, które lubią czuć sportową lekkość i chcąc doskonale czuć się w swoim ciele każdego dnia. Używając prostych, ale niezwykle dobrze przemyślanych kompozycji, producent jest w stanie dostarczać kompozycja zapachowe, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Lacoste Essential to woda toaletowa dla mężczyzn, która jest jednocześnie jednym z najlepszych i najbardziej cenionych produktów tej marki. Wynika to przede wszystkim z drzewno-kwiatowo-orientalnej kompozycji, w skład której wchodzą:

  • Głowa: bergamotka, mandarynka, liście czarnej porzeczki
  • Serce: pieprz, róża
  • Podstawa: paczula, drzewo sandałowe

Jak więc widać nut zapachowych nie ma tutaj zbyt wielu i to właśnie prostota sprawia, że zapach ten jest tak niezwykle popularny wśród mężczyzn na całym świecie. Podstawą są tutaj nuty cytrusowe oraz kwiatów wodnych, które nadają całości świeżości oraz lekkości, odpowiedniej dla osób zajmujących się sportem, a także aktywnie kroczących przez życie. Wszystko to uzupełniają nuty drzewne, które nadają kompozycji zadziorności i będą idealnie pasowały mężczyznom pewnym siebie, którzy obrali właściwą drogę do celu.

Lacoste Essential to przede wszystkim świeżość, którą cieszyć się będziesz każdego dnia i która idealnie komponuje się ze sportową odzieżą tej marki. Jest to zapach idealny na co dzień, do treningu, a nawet na specjalne okazje – dzięki niemu możesz czuć wiosnę nawet jesienią czy zimą, gdy za oknem niskie temperatury i nieprzyjemna szaruga. Co więcej – kompozycja łączy w sobie to, co najważniejsze – klasykę i nowoczesność, będąc zapachem ponadczasowym, idealnym zarówno dla młodych, jak i dojrzałych mężczyzn.

Dlaczego Lacoste Essential?

  • To niezwykle piękny zapach dla mężczyzn, który zapewni im świeżość i pozwoli wyróżnić się z szarego tłumu.
  • Cytrusowe nuty, połączone z kwiatami wodnymi i aromatami drzewnymi powodują, że jest to kompozycje iście męska, obok której trudno jest przejść obojętnie.
  • Zapach jest niezwykle trwały i będzie towarzyszył Ci przez wiele godzin od aplikacji – nawet pomimo aktywnego trybu życia.
  • To prosta kompozycja, która jednak została doskonale przemyślana przez producenta i właśnie dlatego cieszy się taką popularnością wśród użytkowników.
  • Woda toaletowa zamknięta jest w pięknym opakowaniu, idealnie nadając się na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Sprawdź więc na własnej skórze i przekonaj się, że Lacoste Essential to zapach idealny dla Ciebie – szczególnie, jeżeli cenisz sobie aktywny tryb życia!