bergerowa ulotki 4.jpgIMG_0408.jpgIMG_0412.jpgIMG_0418.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 1.jpgcontrast4.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0413.jpgIMG_0406.jpgIMG_0414.jpgbergerowa ulotki 2.jpgcontrast5.jpgcontrast3.jpg

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU

     19 grudnia 2018 roku nasza szkoła po raz pierwszy miała okazję uczestniczyć w przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju. Symbolizuje ono najwyższe wartości, które są ważne dla każdego człowieka, czyli miłość, przyjaźń i braterstwo. Przedstawiciele naszej szkoły: Patrycja Pańczyk, Natalia Krystecka, Zuzanna Strzelczak, Natalia Fuksińska, Wiktor Ablewski oraz Michał Goszczyński wraz z panią Wiolettą Róg i panią wicedyrektor Elżbietą Milewską mieli przyjemność obejrzeć przedstawienie przygotowane przez zuchy, harcerzy i instruktorów Hufca ZHP Płock im. Obrońców Płocka 1920 roku.

Po zakończonym występie odbyło się przekazywanie Światełka Pokoju, które zostało przewiezione do naszej szkoły z Zespołu nr 5 w Płocku. Światło to zagości na szkolnych stołach wigilijnych, by nieść radość z przyjaznych chwil oraz by otworzyło nasze serca   w tych świątecznych dniach.

Zuzanna Strzelczak

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies