IMG_0413.jpgbergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 4.jpgIMG_0414.jpgIMG_0406.jpgIMG_0412.jpgIMG_0408.jpgIMG_0418.jpgbergerowa ulotki 1.jpgcontrast5.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 3.jpgcontrast4.jpgcontrast3.jpg

WOLONTARIUSZE NA PODIUM

     Przedstawiciele naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza "Jestem dla innych" (Patrycja Pańczyk, Klaudia Misztal, Emilia Unierzyska, Sara Tyrajska) wraz z opiekunami (p. Wiolettą Róg i p. Anną Jeziórską) uczestniczyli w finale konkursu „Wolontariat - budowanie lokalnej solidarności społecznej” realizowanego w ramach programu „Działaj Lokalnie - w powiecie płockim”. Podczas gali podsumowującej program „Działaj Lokalnie - w powiecie płockim”, która odbyła się dziś w Starostwie Powiatowym w Płocku otrzymaliśmy tytuł laureata w kategorii "Wolontariat grupowy" oraz nagrodę rzeczową w postaci sprzętu nagłaśniającego. Celem konkursu było wyróżnienie osób indywidualnych oraz grup podejmujących wolontarystyczną aktywność na rzecz społeczności lokalnej powiatu płockiego.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies