IMG_0413.jpgcontrast5.jpgIMG_0407.jpgcontrast4.jpgbergerowa ulotki 3.jpgbergerowa ulotki 4.jpgIMG_0418.jpgIMG_0408.jpgIMG_0412.jpgcontrast3.jpgbergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0414.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0406.jpg

ŚWIATŁO NIEPODLEGŁEJ

      W dniu 22 listopada br. uczniowie naszej szkoły, mieszkający w internacie przygotowali krótkie spotkanie, podczas którego zapalili „Światło Niepodległej”. Młodzież tego wieczoru czytała wiersze i śpiewała pieśni patriotyczne, trzymając w rękach zapalone świece- symbol „Światła Niepodległej”.
     W spotkaniu oprócz młodzieży uczestniczyła pani wicedyrektor Elżbieta Milewska, pani kierownik internatu Katarzyna Żakieta, wychowawcy internatu i nauczyciele. W dalszej części spotkania, uczniowie mieli za zadanie rozwiązać quiz, przygotowany przez panią Sylwię Ziembicką, dotyczący wiedzy historycznej o naszym kraju. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie uczniowie otrzymali słodką nagrodę. Ale to nie był  koniec nagród...

       Tego wieczoru mogliśmy pogratulować uczennicy naszej szkoły – Patrycji Pańczyk
z klasy 3 tr, która znalazła się w gronie laureatów konkursu  pt. „A to historia, czyli  moje spotkanie z Niepodległą", zorganizowanym przez Książnicę Płocką. Patrycja zajęła trzecie  miejsce.
        Swój finał miał również konkurs plastyczny pt. „ Mój patriotyzm”, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Marzeny Markiewicz.
 Laureatami wśród uczestników zostali :

  •  I miejsce – Karol Marecki, klasa 2 tg
  •  II miejsce -Patrycja Grzelecka, klasa 1 tw
  •  III miejsce -Patrycja Pańczyk, klasa 3 tr
  •  Wyróżnienie : Emilia Bombalicka, klasa 2 thr   

Gratulujemy!


       Osoby odpowiedzialne za przygotowanie spotkania: p. wicedyrektor Elżbieta Milewska,
p. kierownik internatu Katarzyna Żakieta, p. Marzena Markiewicz, p. Wioletta Róg, p. Sylwia Ziembicka, p. Anna Mielczarek – Gomoła, p. Anna Kiełbasa.     
Opracowała: Anna Mielczarek – Gomoła.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies