IMG_0407.jpgbergerowa ulotki 4.jpgIMG_0414.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0406.jpgcontrast3.jpgIMG_0418.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 2.jpgcontrast4.jpgIMG_0412.jpg

MŁODZI PISARZE I POECI SĄ WŚRÓD NAS...

      Miło nam poinformować, że Kacper Gruza - uczeń klasy 3 tw otrzymał dziś wyróżnienie w XXIII Biesiadzie Literackiej organizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku.Uczniowie szkół ponadpodstawowych prezentowali własne utwory (wiersz lub fragment prozy). Jury oceniało nie tylko wartość artystyczną utworu, ale także sposób jego prezentacji. W konkursie uczestniczyła również Natalia Uzarska - uczennica klasy 3 tw. Uczniów do konkursu przygotowały: pani Anna Jeziórska i pani Sylwia Ziembicka.
(aj)

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies