bergerowa ulotki 3.jpgcontrast4.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 4.jpgbergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 7.jpgcontrast3.jpgIMG_0406.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0407.jpgcontrast5.jpgIMG_0412.jpgIMG_0414.jpgIMG_0418.jpgIMG_0413.jpg

WSPARCIE DLA PSIAKÓW

      W październiku na terenie naszej szkoły była prowadzona zbiórka rzeczy dla czworonogów z Hotelu dla bezdomnych psów w Małej Wsi. Pomysłodawczyniami akcji były Panie Małgorzata Kikolska i Mirosława Winiarska. Do współpracy zaangażowały samorząd uczniowski i udało się!

pies1   pies2

Młodzież szkolna wraz gronem pedagogicznym zebrała karmę, kaszę, makarony, ciepłe koce, kołdry, smycze i obroże. Wszystkie dary zostały dostarczone, przez delegację uczniów wraz z Panią Małgorzatą Kikolską, do Małej Wsi w środę (7.11).

Na profilu Facebookowym Hotelu dla psów można przeczytać podziękowania za okazane wsparcie: „Za wszystkie podarunki bardzo serdecznie dziękujemy młodzieży, nauczycielom, dyrekcji i rodzicom”.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies