bergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 4.jpgIMG_0406.jpgIMG_0414.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0418.jpgIMG_0407.jpgcontrast4.jpgcontrast3.jpgcontrast5.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0413.jpg

O 11.11...

     Społeczność Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku już kolejny raz uczciła 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Symbolicznie o godzinie 11.11 zebrani na sali gimnastycznej uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły wspólnie odśpiewali Hymn Polski.

Następnie młodzież pod kierunkiem pani Zdzisławy Rycyk - Lubaś zaprezentowała montaż słowno - muzyczny. Mottem spotkania były słowa: "Wolność kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem". Finałem piątkowych uroczystości było zasadzenie  w szkolnym Parku Niepodległości dębu przez przedstawicieli dyrekcji (pan Jacek Kłosiński i pani Elżbieta Milewska), nauczycieli (pani Bożena Dzierżanowska) i uczniów (Zuzanna Strzelczak i Patrycja Pańczyk).

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies