contrast5.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0418.jpgIMG_0414.jpgcontrast3.jpgIMG_0407.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 3.jpgbergerowa ulotki 4.jpgcontrast4.jpgIMG_0406.jpg

SZKOLNY ETAP OLIMPIADY WIEDZY O RODZINIE

       W dniu 7 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. W skali kraju do Olimpiady przystąpiło 1841 zespołów ze 172 szkół. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Teologii, Kierunek Kształcenia - Nauki o Rodzinie Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Olimpiada ma na celu kształcenie wartości małżeńskich i rodzinnych. Jest to już trzecia edycja Olimpiady.

wiedza

      W eliminacjach szkolnych brały udział 33 zespoły. Uczniowie przez 45 minut rozwiązywali test składający się z 30 pytań z zakresu znajomości przepisów prawa polskiego (w tym konkordatowego), dotyczących w szczególności małżeństwa i rodziny, przemocy w domu, praw dziecka, itp. Szkolna komisja w składzie: p. Ewa Stompor, p. Wioletta Róg oraz p. Agnieszka Jarosławska dokonała oceny prac. Laureatkami zostały: Aleksandra Krauze i Patrycja Pańczyk z kl. 3tgr. z wynikiem 31 punktów. Zespół ten otrzymał rekomendacje do II etapu Okręgowego (wojewódzkiego). Gratulujemy laureatkom, a pozostałym uczestnikom składamy podziękowania i gratulujemy wyników.

Ewa Stompor

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies