IMG_0414.jpgIMG_0418.jpgIMG_0406.jpgcontrast4.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0407.jpgcontrast3.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 3.jpgbergerowa ulotki 4.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 1.jpg

Olimpiada Języka Niemieckiego, etap szkolny w Zespole Szkół im. L. Bergerowej

      W dniu 9 listopada br. uczniowie naszej szkoły pisali test etapu szkolnego 42. Olimpiady Języka Niemieckiego. W dwugodzinnych eloiminacjach brały udział uczennice klasy III TW: Aleksandra Durmaj, Klaudia Misztal, Emilia Unierzyska i Natalia Uzarska. Test Olimpiady składał się z czterech części i zawierał ćwiczenia z gramatyki i słownictwa z zakresu szkoły ponadgimnazjalnej.
     Olimpiada Języka Niemieckiego jest organizowana corocznie przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, natomiast zgłoszenia z naszego rejonu przyjmuje Toruński Komitet Olimpiady Języka Niemieckiego, Katedra Filologii Germańskiej UMK w Toruniu.
      Życzymy sukcesów naszym uczennicom i zakwalifikowania się do etapu okręgowego Olimpiady

Opracowała: Jolanta Żabka – nauczyciel j. niemieckiego

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies