bergerowa ulotki 3.jpgIMG_0407.jpgcontrast3.jpgIMG_0418.jpgcontrast4.jpgIMG_0408.jpgIMG_0414.jpgbergerowa ulotki 4.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0406.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0413.jpgcontrast5.jpg

O WODZIE NA FIZYCE

     29 października klasy pierwsze uczestniczyły w niezwykłej lekcji fizyki. Ich gościem była przedstawicielka firmy Wodociągi Płockie – Pani Malwina Chrobot.
Pani Malwina opowiedziała im m.in. o historii swojego zakładu pracy, jego funkcjonowaniu i zasięgu działań. Uczniowie dowiedzieli się co dzieje się ze zużytą przez nich wodą oraz jakie konsekwencje niosą dla środowiska ścieki. Któż inny jak nie osoba, która zajmuje się tym, na co dzień mogła w ciekawy sposób przedstawić ten temat? Na koniec lekcji przedstawicielka wodociągów szczegółowo odpowiedziała na pytania uczniów oraz rozdała każdemu prezent – zakładkę do książki przedstawiającą schemat uzdatniania wody.
Anna Kiełbasa
© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies