contrast4.jpgbergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0408.jpgIMG_0418.jpgcontrast3.jpgIMG_0413.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 3.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0406.jpgIMG_0414.jpgIMG_0407.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 4.jpg

BĄDŹ ARCHITEKTEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA

    W roku szkolnym  2018/2019 nasza szkoła postanowiła dołączyć do Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej i zaplanować działania w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który tym roku organizowany jest pod hasłem ,,Bądź architektem swojego szczęścia”.
     15 – 21 października 2018 r. to tydzień gdzie uczniowie klas trzecich  i czwartych będą uczestniczyli w różnych wydarzeniach, spotkaniach oraz zadaniach poświęconych planowaniu kariery i zarządzaniu życiem zawodowym.       
  Poniedziałek 15 października 2018 roku rozpoczął się od konkursu wiedzy skierowanego do uczniów klas czwartych. Młodzież pracowała w pięcioosobowych grupach reprezentując kierunek, w którym się uczą. Konkurs  składał się z dwóch części. W pierwszej zadaniem młodzieży było rozszyfrowanie łamigłówki z zakresu  doradztwa zawodowego, uszeregowanie zawodów pod względem możliwości ich wykonywania oraz ułożenie hasła dotyczącego planowania swojej kariery zawodowej. Druga część to test wiedzy z zakresu  prawa pracy i przepisów bhp.
Wioletta Róg
© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies