IMG_0406.jpgbergerowa ulotki 4.jpgbergerowa ulotki 3.jpgcontrast5.jpgcontrast4.jpgIMG_0408.jpgcontrast3.jpgIMG_0407.jpgIMG_0418.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0414.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 2.jpg

WYGRANA NASZEGO REPREZENTANTA W GOSTYNIŃSKIM LICEUM

   W dniu 15 października w Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie odbył się konkurs historyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Uczestnicy w ciągu 100 minut musieli odpowiedzieć na 100 pytań z zakresu wiedzy z historii Polski i Gostynina z ostatnich 100 lat. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: szkół oraz open - min. Burmistrz Gostynina i nauczyciele historii. Laureatami wśród uczniów zostali:

 

  • I miejsce - Błażej Głowacki z Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku
  • II miejsce - Jakub Przybyszewski z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Kościuszki w Gostyninie
  • III miejsce - Wiktor Jędrzejczak z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Kościuszki w Gostyninie

 

Serdecznie gratulujemy :)

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies