bergerowa ulotki 4.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 1.jpgbergerowa ulotki 2.jpgcontrast3.jpgIMG_0418.jpgcontrast4.jpgbergerowa ulotki 3.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0407.jpgcontrast5.jpgIMG_0413.jpgIMG_0408.jpgIMG_0414.jpgIMG_0406.jpg

50 ZLOT PO ZIEMI MAZOWIECKIEJ

     We wrześniu grupa turystów z SKKT PTTK TROPOS wzięła udział w 50 ZLOCIE PO ZIEMI MAZOWIECKIEJ, zorganizowanym z okazji 100-lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Trasa wiodła z Płocka do Łącka.


Po zapaleniu zniczy na CMENTARZU GARNIZONOWYM ruszyliśmy w stronę Radziwia, a dalej już polami  i  lasami w kierunku Łącka. W gościnnej Dzierzązni spadł na nas, zupełnie niespodziewanie- DESZCZ SŁODKOŚCI… Przez cały czas wędrówki podziwialiśmy POLSKĄ, ZŁOTĄ JESIEŃ.  
     W NADLEŚNICWIE ŁĄCK odbyła się smakowita biesiada turystyczna. Było ognisko, grochówka, no i nagrody! W klasyfikacji szkół średnich zajęliśmy II miejsce :)

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies