bergerowa ulotki 7.jpgIMG_0406.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0414.jpgIMG_0408.jpgIMG_0407.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0418.jpgIMG_0413.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 1.jpgcontrast4.jpgcontrast3.jpgbergerowa ulotki 4.jpg

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

        „Za chwilę otworzą się drzwi, szeroko, prawie na rok…” z takim hasłem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Drzwi otworzyły się dla grona nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców oraz uczniów, a szczególnie dla klas pierwszych. To właśnie ich gorąco powitał dyrektor szkoły, dokonując uroczystego otwarcia nowego roku szkolnego.

       Dołączając się do życzeń, pragniemy, aby nasza szkoła była miejscem spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości. Zaś Wam, drodzy uczniowie klas pierwszych życzymy, by spełniły się Wasze oczekiwania wobec naszej placówki, a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów.

(oprac. Marzena Markiewicz)

 

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies