IMG_0406.jpgcontrast4.jpgIMG_0418.jpgbergerowa ulotki 4.jpgIMG_0408.jpgIMG_0414.jpgcontrast5.jpgcontrast3.jpgbergerowa ulotki 3.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0413.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 7.jpg

SPORT DLA NIEPODLEGŁEJ

      8 czerwca reprezentacja naszej szkoły w składzie: Piotr Kalinowski, Michał Gromanowski, Paweł Kamiński, Tomasz Osipowicz, Jakub Wasilewski, Emilia Zalewska, Weronika Zdziarska, Paulina Morawska, Natalia Majewska i Ewelina Skierska reprezentowała szkołę w VIII Powiatowej Olimpiadzie Integracyjnej w Gąbinie.

Tegoroczne hasło przewodnie: „SPORT DLA NIEPODLEGŁEJ” nawiązywało do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie rywalizowali w dyscyplinach lekkoatletycznych, takich jak: skok w dal, bieg na 100 metrów, pchnięcie kulą, sztafeta 4x300 metrów oraz w dyscyplinach rekreacyjnych: przeciąganie liny, rowerowy tor przeszkód czy „turbokozak”.

        Najlepsze wyniki osiągnęli:

  • Paweł Kamiński: 1 miejsce w skoku w dal
  • Jakub Wasilewski: 3 miejsce w skoku w dal
  • Paweł Kamiński: 3 miejsce w biegu na 100 metrów

Sztafeta mieszana (4x300 metrów) w składzie: Weronika Zdziarska, Michał Gromanowski, Ewelina Skierska i Piotr Kalinowski zajęła 3 miejsce.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies