bergerowa ulotki 3.jpgIMG_0414.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0412.jpgIMG_0406.jpgcontrast3.jpgbergerowa ulotki 4.jpgcontrast5.jpgcontrast4.jpgIMG_0408.jpgIMG_0418.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0407.jpg

Turniej o Puchar Starosty Płockiego

      W dniu 24.04.2018r.rozegrany został Turniej o Puchar Starosty Płockiego piłki nożnej chłopców. Na malowniczo położonym Orliku przy Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej, który był organizatorem turnieju, z dużym zaangażowaniem rywalizowały drużyny chłopców w wieku gimnazjalnym o trofea Starosty Powiatu Płockiego. Była to już XI edycja turnieju. Wygrała drużyna Szkoły Podstawowej z Iłowa. Gimnazjum numer 12 w Płocku zajęło II miejsce. III miejsce zajęła drużyna ze Szkoły podstawowej nr 5. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Na zakończeniu Turnieju nagrody wręczył Pan Dyrektor Szkoły Jacek Kłosiński. Najskuteczniejszym zawodnikiem Turnieju okazał się Miłosz Iżewski, a najlepszym bramkarzem Jakub Racki. Dziękujemy wszystkim trenerom i zawodnikom za przybycie i mamy nadzieje, że Turniej przysporzył niezapomnianych wrażeń.


Zapraszamy za rok!

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies