IMG_0406.jpgIMG_0412.jpgIMG_0414.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 1.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0418.jpgcontrast5.jpgcontrast3.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0413.jpgcontrast4.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 4.jpg

Ostatni dzwonek

     „Przed Wami nadzieje, ale też niepewność i mozolne szukanie drogi oraz prawdy na splątanych ścieżkach życia. Należy przy tym pamiętać, że nie wystarczy iść – trzeba jeszcze iść we właściwym kierunku…”. Takimi, między innymi, słowami żegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły.

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej, po czterech latach nauki, pożegnali uczniowie następujących klas:

  •  technikum żywienia i usług gastronomicznych (wychowawczynie: Pani Anna Kiełbasa i Pani Michalina Gontarska),
  •  technikum informatycznego i technikum hotelarskiego (wychowawca: Pan Adam Milewski),
  •  technikum weterynarii (wychowczyni: Pani Justyna Wójcik),
  •  technikum rolnictwa i technikum architektury krajobrazu (wychowawczyni: Pani Zdzisława Rycyk-Lubaś).

Absolwentką, która ukończyła szkołę z najwyższą średnią ocen została Michalina Sadłowska z technikum architektury krajobrazu.


      Uroczysty apel był okazją do wręczenia nagród dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych, byli aktywni w kołach zainteresowań i dali się poznać z ponad przeciętnego zaangażowania w życie naszej szkolnej społeczności.

     Absolwenci usłyszeli wiele ciepłych słów od Dyrekcji, przedstawicieli Rady Rodziców, wychowawców i uczniów młodszych klas: „Życzymy Wam wiele szczęścia, satysfakcji, udanych wyborów zakończonych sukcesem, odnalezienia prawdziwej przyjaźni i wartości w życiu oraz zdania egzaminu maturalnego”.

Akademię, przygotowaną przez Panie: Bożenę Dzierżanowską i Mariolę Madej, poprowadzili uczniowie klas trzecich.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies