bergerowa ulotki 7.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 4.jpgcontrast3.jpgcontrast4.jpgIMG_0412.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 1.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0418.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0406.jpgIMG_0414.jpgIMG_0407.jpg

RAJD DO MIEJSC PAMIECI NARODOWEJ

                         tlogo2 2                                                              tlogo2 1


     W kwietniu grupa turystów z SKKT PTTK TROPOS wyruszyła na RAJD  DO MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ. Młodzież zapaliła znicze na CMENTARZU GARNIZONOWYM oraz pomniku poświęconym zamordowanym w czasie II wojny światowej pracownikom cukrowni w Borowiczkach.

Na moście SOLIDARNOŚCI czwartoklasiści  przeszli ( z wynikiem pozytywnym) PRÓBĘ CYTRYNY…  Przy UJĘCIU WODY w GRABÓWCE  grupa poczuła radosny powiew WIATRU NIEPODLEGŁOŚCI!  W Borowiczkach wszyscy zaprzyjaźnili się z ponad 600-LETNIM WOJCIECHEM! Wędrówkę zakończyliśmy śmietankowo- jagodowo! W rajdzie wzięli udział uczniowie z klas: Iż, IIż, IIIż, IVż, IVR, a przewodnikiem naszym była pani Maria Dobrzeniecka. W klasyfikacji szkół średnich grupa z SKKT PTTK TROPOS zajęła II miejsce!

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies