IMG_0413.jpgbergerowa ulotki 3.jpgcontrast5.jpgIMG_0414.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 1.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0412.jpgIMG_0418.jpgcontrast4.jpgcontrast3.jpgIMG_0408.jpgIMG_0406.jpgbergerowa ulotki 4.jpg

WSPOMNIENIE O LEOKADII BERGEROWEJ

     Uczniowie i nauczyciele (Panie: Anna Kiełbasa, Marzena Markiewicz i Katarzyna Pomorska) przygotowali apel upamiętniający postać Leokadii Bergerowej, w 85 rocznicę śmierci założycielki i patronki szkoły.

Nasi uczniowie – reprezentanci każdego typu zawodu – mogli zmierzyć się w quizie wiedzy o Leokadii Bergerowej. Organizatorzy konkursu przygotowali dla uczestników pamiątkowe dyplomy.

W trakcie apelu przypomniano tekst roty ślubowania z 1929 roku, gdzie padają ważne słowa: „przez solidną naukę i pracę służyć będziemy całej naszej umiłowanej Ojczyźnie”.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies