contrast4.jpgcontrast3.jpgbergerowa ulotki 1.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0408.jpgIMG_0418.jpgIMG_0407.jpgIMG_0406.jpgIMG_0414.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0412.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 4.jpg

Rozstrzygnięcie konkursów

     19 lutego 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów organizowanych przez szkolną bibliotekę. W konkursie FANTASTYCZNYM dotyczącym znajomości książek, takich jak „Harry Potter”, „Władca Pierścieni”, „Wiedźmin” i „ Hobbit” wzięło udział 8 osób.

Celem konkursu była promocja czytelnictwa, pogłębianie zainteresowań i rozwój kreatywności. Musimy przyznać, że poziom wiedzy uczestników w trakcie realizacji kolejnych zadań był wyrównany. W przygotowaniu zagadnień do konkursu brali udział Wasi koledzy Kacper Gruza i Radosław Młotkowski, którym serdecznie dziękujemy.
Zwycięzcami zostali:

  •  I miejsce Zuzanna Strzelczak - klasa  I tw
  • II miejsce Dominik Kowalski -  klasa IV tr
  • III miejsce ex  aequo Joanna Kobuszewska - III th i  Michał Górecki klasa - III Ti

    W dniach od 14 do 16 lutego  w bibliotece szkolnej trwał quiz walentynkowy ,,Pary literackie na ekranie”. Zadanie polegało na rozpoznaniu poszczególnych bohaterów literackich i odpowiednim skojarzeniu par, a także podaniu autora i tytułu książki.

Skoro walentynki, to oczywiście należało rozpoznać 14 par (podpowiedzią były kadry z filmów). Wyzwanie podjęło 26 uczniów.  Wśród  uczestników, którzy udzielili wszystkich prawidłowych odpowiedzi (22 osoby) wylosowaliśmy nagrody książkowe, oczywiście z miłością w tle. Szczęśliwcami okazały się: Patrycja Grodzicka z klasy III tak,  Marta Jezierska z klasy III tw i Anna Ciska również z klasy III tak.

Oprac. Sylwia Ziembicka

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies