contrast5.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 4.jpgbergerowa ulotki 3.jpgcontrast4.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0413.jpgIMG_0406.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0418.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0408.jpgIMG_0414.jpgcontrast3.jpg

BIBLIOTEKA ZAPRASZA - CZEKAJĄ NOWOŚCI WYDAWNICZE

     Przypominamy, że w naszej bibliotece możecie znaleźć bogatą ofertę nowości wydawniczych. Dzięki dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiliśmy 630 książek, które w znacznym stopniu podniosły atrakcyjność naszych zbiorów.

Wśród nich na pewno znajdziecie te tytuły, których oczekiwaliście, polecaliście i  wskazywaliście  w trakcie Waszych zeszłorocznych wyborów czytelniczych, ale także wiele innych. Cieszy nas ich różnorodność, każdy znajdzie właściwą lekturę dla siebie. Są to głównie pozycje literatury młodzieżowej,  powieści obyczajowe i historyczne, kryminały, fantastyka, reportaże, poradniki, książki popularno-naukowe i wybrane pozycje lektur. Zachęcamy do lektury, zapraszamy do biblioteki.

Poniżej, w załączniku lista książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

.logo

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies