IMG_0408.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 4.jpgbergerowa ulotki 7.jpgcontrast5.jpgIMG_0412.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 1.jpgcontrast3.jpgcontrast4.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0418.jpgIMG_0414.jpgIMG_0406.jpg

II MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O FRANCJI, NIEMCZECH, ROSJI I WIELKIEJ BRYTANII

     21 lutego 2018 roku w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica odbyła się VIII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Francji, Niemczech, Rosji i Wielkiej Brytanii pod patronatem Starosty Płockiego Pana Mariusza Bieńka. W konkursie wzięła udział drużyna Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku w składzie: Joanna Kobuszewska 3th, Albert Chodorowski 3ti, Mateusz Suwała 2tr. Opiekę nad reprezentacją naszej szkoły sprawowała p. Magdalena Kijek.
     Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy polegał na rozwiązaniu testu zawierającego pytania dotyczące ogólnej wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Rosji i Francji, a drugi na udzieleniu ustnych odpowiedzi na wylosowane pytania o tej samej tematyce.


    Nasi uczniowie zdobyli 57,5 pkt, co uplasowało zespół na II miejscu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Serdeczne gratulacje dla reprezentacji naszej szkoły.


     Magdalena Kijek

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies