contrast5.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0413.jpgIMG_0418.jpgcontrast4.jpgcontrast3.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0406.jpgIMG_0414.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 4.jpgbergerowa ulotki 2.jpg

E-SPORT

    Reprezentacja naszej szkoły, w ramach przygotowań do Międzyszkolnej Ligi e-Sportowej, zmierzyła się towarzysko z ekipą z „Elektryka”. Zespoły rywalizowały w Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej Curie w Płocku. Chłopcy grali w „Counter Strike” – walka była zacięta i co najważniejsze w ramach E-sportowej rywalizacji. Szkołę reprezentowali: Kierzkowski Jakub, Kalinowski Marcin, Jóźwiak Marcin, Dębowski Dominik, Giliński Michał.

    Szczególne podziękowania za zaproszenie dla opiekuna grupy z „Elektryka” p. Piotra Kulińskiego.

Z e-sportowym pozdrowieniem,
Krzysztof Kamiński

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies