IMG_0418.jpgbergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 3.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 4.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0413.jpgIMG_0414.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0407.jpgcontrast4.jpgIMG_0412.jpgIMG_0408.jpgIMG_0406.jpgcontrast3.jpg

FESTYN NADZIEJA 2018

„Kto wiele piękna doznał w życiu
ten też powinien wiele
z siebie za to dać”
Albert Schweitzer


    Tradycyjnie w czerwcu młodzież z koła żywieniowego oraz SKKT PTTK TROPOS zajęła się cateringiem na XVII KRAJOWY INTEGRACYJNY FESTYN DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ „Nadzieja 2018”. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego pan Adam Struzik.


      Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: Alicji Jędrzejak, Marioli Madej, Marii Dobrzenieckiej przygotowali dla uczestników przyjecie w plenerze. Młodzież serwowała potrawy z grilla, tradycyjne kanapki ze smalcem i ogórkiem, napoje, owoce,  no i oczywiście słodycze. Odbył się również pokaz sztuki carvingu. Młodzież z klas I, II, III oraz absolwenci technikum żywienia i usług gastronomicznych z wielką chęcią angażowali się w pomoc niepełnosprawnym.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies