IMG_0406.jpgIMG_0414.jpgcontrast4.jpgbergerowa ulotki 4.jpgcontrast3.jpgIMG_0413.jpgIMG_0407.jpgIMG_0418.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0412.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 2.jpg

Zakończenie roku 2017/18

     Uczniowie Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku zakończyli kolejny rok nauki. Pan dyrektor Jacek Kłosiński wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców - panią Ewą Kopycińską oraz wychowawcami wręczyli uczniom wyróżnionym za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i udział w różnego rodzaju konkursach nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy i życzymy radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 2 tw pod kierunkiem pani Mirosławy Winiarskiej. 

Do zobaczenia we wrześniu.

 

 

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies