contrast3.jpgcontrast4.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0406.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 1.jpgbergerowa ulotki 4.jpgIMG_0418.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 3.jpgIMG_0414.jpgIMG_0407.jpgIMG_0413.jpgIMG_0412.jpg

SUKCES NASZYCH UCZENNIC

      15 czerwca 2018 r. w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Leśnych w Miszewie Murowanym odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu płockiego. Konkurs ten został przeprowadzony przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej na zlecenie Starosty Płockiego p. Mariusza Bieńka.

Miło mi poinformować, że uczennice naszej szkoły odniosły sukces. W kategorii szkoły średnie - krajobraz Klaudia Misztal, uczennica klasy 2 tw zajęła I miejsce. W kategorii szkoły średnie - fauna Paulina Pinkowska, uczennica klasy 1 tw zajęła III miejsce. Dziewczęta w nagrodę otrzymały smartfon i tablet. Gratulujemy i zachęcamy pozostałych uczniów do udziału w kolejnych konkursów .

Opracowała :   Justyna Wójcik

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies