IMG_0407.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0408.jpgcontrast3.jpgIMG_0414.jpgIMG_0406.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 2.jpgcontrast4.jpgIMG_0413.jpgIMG_0418.jpgbergerowa ulotki 4.jpgcontrast5.jpgbergerowa ulotki 3.jpg

SPOTKANIA Z NAUKĄ...

    07 czerwca 2017 roku Koło Chemiczne poprowadziło kolejną  sesję z cyklu „ Spotkania z nauką” w Książnicy Płockiej -  Filia nr 1. Odbiorcami byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku. W tym roku szkolnym młodzież z Koła Chemicznego, wprowadzając pasjonatów nauk przyrodniczych w fascynujący świat chemii i fizyki, przeprowadziła dwa spotkania „F - jak fizyka” i dwa spotkania „C- jak chemia”.

Poprzez dobrą zabawę pokazaliśmy młodym odkrywcom prawa i zjawiska przyrodnicze przy zastosowaniu materiałów codziennego użytku. Dziękujemy Książnicy Płockiej za możliwość przeprowadzenia spotkań.

Oprac. Elżbieta Milewska

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies