IMG_0406.jpgIMG_0407.jpgIMG_0412.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 4.jpgcontrast5.jpgIMG_0414.jpgIMG_0418.jpgcontrast4.jpgbergerowa ulotki 2.jpgbergerowa ulotki 3.jpgcontrast3.jpgIMG_0408.jpgIMG_0413.jpgbergerowa ulotki 1.jpg

WARSAW FOOD EXPO 2017

    1 czerwca uczniowie z klas I, II, III technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum hotelarstwa uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Żywności WARSAW FOOD EXPO 2017 w Nadarzynie. Podczas targów prezentowane były:  żywność i napoje wysokiej jakości, produkty tradycyjne i regionalne, BIO żywność,  produkty spożywcze dla gastronomii.  Wśród zwiedzających dużym powodzeniem cieszyły lody, soki, sery a także potrawy przygotowywane przez czołowych polskich Mistrzów Kulinarnych.


     W strefie edukacyjnej młodzież uczestniczyła w lekcjach:

  1. Mała gastronomia - to takie proste.
  2. Rola tłuszczów w diecie i ich wartość odżywcza oraz zdrowotna

    Uczniowie z dużym zainteresowaniem brali udział w w/w lekcjach , ćwiczeniach i warsztatach, poznając aktualne trendy w branży gastronomicznej. Dyrektor Ireneusz Tawczyński oraz nauczyciele Mariola Madej, Maria Dobrzeniecka, Alicja Jędrzejak, Marzena Ptasińska byli zadowoleni z aktywności i umiejętności zawodowych młodzieży.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies