IMG_0412.jpgbergerowa ulotki 3.jpgcontrast4.jpgIMG_0413.jpgcontrast5.jpgIMG_0414.jpgcontrast3.jpgIMG_0407.jpgbergerowa ulotki 7.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 2.jpgIMG_0406.jpgbergerowa ulotki 4.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0418.jpg

Festyn NADZIEJA 2017

   Tradycyjnie w czerwcu młodzież z klas technikum żywienia i usług gastronomicznych brała udział w XVI Ogólnopolskim Festynie NADZIEJA dla osób niepełnosprawnych. Organizatorem pikniku było  Krajowe Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Pomoc Dzieciom” w Płocku. Na festynie bawili się goście z kilkunastu ośrodków z całego kraju.


    Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: Alicji Jędrzejak, Marioli Madej i Marii Dobrzenieckiej przygotowali  dla uczestników przyjęcie w plenerze, na którym nie zabrakło potraw z grilla, owoców, no i oczywiście słodyczy! Nad wszystkim czuwał, jak zawsze, dyrektor Jacek Kłosiński.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies