contrast5.jpgIMG_0413.jpgIMG_0408.jpgbergerowa ulotki 3.jpgbergerowa ulotki 4.jpgIMG_0406.jpgbergerowa ulotki 7.jpgbergerowa ulotki 1.jpgIMG_0407.jpgcontrast3.jpgcontrast4.jpgIMG_0418.jpgIMG_0412.jpgIMG_0414.jpgbergerowa ulotki 2.jpg

Współpraca ze środowiskiem 2017

    16 marca 2017 roku w naszej szkole miały miejsce warsztaty z carvingu. Uczestniczkami były panie ze Stowarzyszenia Koła Gospodyń z Sendenia oraz przedstawiciele Starostwa Powiatowego. Uczyły się sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach  pod bacznym okiem Pani Alicji Jędrzejak, Pani Marioli Madej, wicemistrza Polski Juniorów Dominika Świderskiego oraz uczniów  klas żywieniowych. Nie było łatwo, ale efekty były znakomite. Panie podziękowały  za wspaniałą lekcje  i obiecały, że podarowane przez Powiat Płocki noże tajskie będą wykorzystywać do doskonalenia umiejętności sztuki carvingu. Spotkanie zakończyło się miłymi rozmowami przy kawie i herbacie oraz degustacją deseru włoskiego ( panna cotty) sporządzonego przez młodzież.


     23 maja 2017 roku w świetlicy wiejskiej w Sendeniu odbyła się rewizyta. Panie ze Stowarzyszenia Koła Gospodyń z Sendenia oraz Woli Brwileńskiej z gminy Nowy Duninów doskonaliły sztukę carvingu, pod kierunkiem nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół im L.Bergerowej w Płocku. Swoją obecnością zaszczycił Wójt Gminy Łąck i przedstawiciele Starostwa Powiatowego. Spotkanie uświetnił występ uczniów SP z Łącka z okazji zbliżającego się Dnia Matki oraz degustacja potraw sporządzonych przez tamtejsze  gospodynie.

© Głowacki Marcin 2014 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku - Nasza strona używa" ciasteczek":) - plików cookies